Мій Гнівань
П`ятниця, 20.07.2018, 10.31.30
Меню сайту
Форма входу
Усі сайти Гнівані
 • Інформаційний портал міста.
 • Портал міста
 • Торговий центр ПетроПоль
 • Ресторан Старий замок
 • Кафе-бар Козак
 • Кафе-бар Рута
 • Пошук
  Календар
  «  Липень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031
  Хмарка тегів
  Сучасний Гнівань

  11 грудня 1981р. рішенням Верховної Ради УРСР Гнівані, було присвоєно статус міста.

  Сьогодні територія міста становить майже 4 тис.га, на якій проживає 13,8 тис. жителів.

  В місті працює 7 великих промислових підприємств, 98 підприємств торгівлі, один сільськогосподарський виробничий кооператив, підприємство транспорту, колективне підприємство будівельного профілю. Промислові підприємства виробляють збірний залізобетон (шпали для залізничних доріг, напірні та безнапірні труби), підшипники, гумотехнічні вироби, відновлюють автошини, випускають щебеневу продукцію різних фракцій. В місті розвинута мережа приватних підприємств торгівлі, транспортного обслуговування та сфери побуту. Працюють приватні підприємства, які займаються переробкою сільгосппродукції.

  В комунальній власності перебуває понад 2,5 тис.квартир загальною площею 96 тис.кв.м., 4 загальноосвітні школи, в яких навчаються 1784 учнів, 5 дитячих дошкільних установ, які відвідують понад 300 дітей, міська музична школа естетичного виховання, в якій навчаються мистецтву 320 дітей, 2 народних колективи.

  На території міської ради працюють Гніванський міський та Гриженецький сільський Будинки культури, 4 бібліотеки. Лише за 2003 рік в міському Будинку культури побували 33 тис. відвідувачів. В гуртках, позашкільним вихованням дітей та молоді, займаються міськіСтанція юних техніків на 180 гуртківців та Станція юних натуралістів на 150 гуртківців. В 15 гуртках та колективах міського Будинку культури займається 193 дітей та дорослих.

  В місті успішно працює філія районної дитячо-юнацької спортивної школи, в якій займаються фізичним вихованням молоді 5 тренерів. За рахунок коштів міського бюджету в штат міського Будинку культури введена посада інструктора з фізичного виховання та спорту.

  Пріоритетним завданням Гніванської міської ради є соціально-економічний розвиток територіальної громади. За роки незалежності в місті на 98% виконана програма газифікації комунального, приватного житлового фонду та об'єктів соціальної сфери.

  В 1999 побудована і змонтована нова автоматична телефонна станція ємністю на 2300 номерів.

  На протязі 1997-2002 років під малоповерхову індивідуальну забудову на чотирьох масивах міста жителям виділено 595 земельних ділянок. За цей час здано в експлуатацію 216 індивідуальних будинків, 840 добудов та 788 господарських споруд.

  За роки незалежності здано в експлуатацію 12 багатоповерхових будинків, в яких 166 сімей отримали квартири загальною площею 9960 кв.м.

  Побудовано доріг з асфальтно-бетонним покриттям площею понад 2000 кв.м., автомобільний міст по трасі "Гнівань-Тиврів".

  Для обслуговування житла та соціальної сфери, що перебувають у власності Гніванської територіальної громади, створене Комунальне підприємство "Гніваньжитлокомунгосп". За останні 10 років передано в комунальну власність всю соціальну сферу міста ( житло, 5 дитячих дошкільних установ, 2 Будинки культури, 4 бібліотеки, музичну школу естетичного виховання, 11 котелень та опалювальних пунктів, каналізаціно-насосну станцію, 9 артезіанських свердловин, 20 км мереж водопостачання та водовідведення тощо).

  Міська рада одним із пріоритетних напрямків своєї роботи вбачає соціальний захист малозабезпечених категорій населення. Лише за 2003 рік надана матеріальна допомога надана 400-м сім'ям на суму 32,6 тис.грн. Ці кошти виділені на придбання ліків, встановлення індивідуального газового опалення, на поховання громадян тощо.

  З міського бюджету тільки в 2002 році виділялись кошти на утримання пожежної частини і рятувальної станції, товариству ветеранів війни та праці, спілці інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил України, на спортивно-масову роботу, утримання історичного музею, міській лікарні на проведення ремонту та придбання білизни, на проведення масових заходів тощо на загальну суму 152 тис.грн.

  Для вирішення Програми соціально-економічного розвитку Гніванської територіальної громади на 2003-2005 роки необхідне поєднання зусиль депутатів міської ради, виконавчого комітету, колективів підприємств та установ всіх форм власності, громадських організацій, активістів.

  В м. Гнівані створені всі передумови для успішної співпраці на благо покращення життєвого рівня територіальної громади. Основним завданням міська рада вбачає вдосконалення мережі підприємств торгівлі, громадського харчування та побутових послуг в місті Гнівані, відновлення та розширення сфери послуг в селі Гриженці.

  Сприяти будівництву приватних магазинів в центрі міста згідно виготовлених робочих проектів.

  Сприяти відкриттю нових маршрутів пасажирських перевезень, незалежно від форм власності, по території міської ради. Підвищити якість транспортного забезпечення та збільшення кількості наданих послуг.

  Телефонізувати околиці міста та розширити телефонну мережу на території села Гриженці. Вдосконалити мережу послуг підприємств зв'язку. Запровадити стільниковий телефонний зв'язок на території ради.

  Здійснити будівництво об´єктів соціальної сфери та комунального господарства. Покращити охорону та використання пам´ятки історії та культури – костьолу Святого Йосипа.

  Покращити якість робіт по благоустрою території міської ради, для чого залучити на договірних засадах кошти, трудові та матеріальні ресурси підприємств, установ та організацій всіх форм власності та населення.

  Виконати програму "Питна вода", згідно якої здійснити будівництво водонапірних веж, водогонів, провести закільцювання існуючих мереж водопостачання, реставрувати існуючі споруди, придбати необхідне обладнання тощо.

  За рахунок дольової участі мешканців міста, промислових та приватних підприємств здійснити будівництво колодязів в районі компактного проживання мешканців комунального сектору.

  Проводити роботи по будівництву мереж газо-, електро- та водопостачання околиць міста та нових житлових масивів.

  Відремонтувати покриття доріг та вулиці міста Гнівані та села Гриженець.

  Утримувати в належному порядку полігон побутових відходів. Озеленити територію міста.
  Джерело  http://www.gnivan.info/view_town.php?id=5 
  Життя сайту
  Реклама
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Архів записів
  Copyright MyCorp © 2018